Close
Пребарување
Filters

Тестирање чувствителност кон антибиотици

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

Дискови за антибиограм

Широка палета на антибиотски дискови и MIC евалуаторски стрипови за одредување чувствителност кон антибиотици.

Прочитај повеќе