Close
Пребарување
Filters

За индустрија

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

Brilliance Salmonella Agar

Селективна подлога за идентификација и диференцијација на Salmonella spp., и како дел од OXOID Salmonella Precis method.

Прочитај повеќе

Brilliance Staph 24 Agar

Селективна хромогена подлога за изолација и енумерација на коагулаза позитивни стафилококи во храна, во првите 24 часа.

Прочитај повеќе